ekskursija + edukacija + fotosesija + siurprizas!

VILNIAUS LEGENDOS ŠEIMAI

Vilnius

3,5 valandos

200

2 + 3 asm.

ŠEIMOMS

Aprašymas

Ši programa sukurta šeimai, mėgstančiai prasmingą laisvalaikį, degančiai noru prisiliesti prie senojo Vilniaus istorijos, svajojančiai apie profesionalią šeimos fotosesiją ir mėgstančiai netikėtas dovanas! Gal tai jūs?! 

Vilnius – senas miestas, kurį gaubia istorinė paslapties skraistė. Jis Išsaugojo senovinį palikimą ir begalę legendų. Kartais tikrovė taip smarkiai persipina su legendomis, kad reikia būti tikrais detektyvais, norint jas išnarplioti. Bet jūs tokie ir esate, tiesa? Tad ko galite tikėtis šioje kelionėje istorijos paslapčių labirintais?

Pirmiausia jus pakviesime susipažinti su istorijos ir kultūros paveldo karalyste – Valdovų rūmais. Edukacinės programos metu sužinosite kokias istorijos paslaptis šie rūmai saugo. Pasivaikščiosime po muziejų: ieškosime vitrinose pasislėpusių archeologinių radinių ir stengsimės atskleisti, ką jie pasakoja apie praeitį. Ar mūsų batai panašūs į tuos, kuriuos avėjo čia prieš 500 metų gyvenę žmonės? O ką jie valgė? Kaip gynėsi nuo priešų? Kaip linksminosi? O svarbiausia – kas šiuose rūmuose gyveno ir ką čia veikė? Mažųjų galvos bus papuoštos karūnomis, menėse jie žais su lėlėmis virtusiais rūmų dvariškiais ir galės pasijausti tikrais valdovais.

Išsiaiškinę visas paslaptis „Valdovų rūmuose“ keliausime į ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Kiekvienas  pastatas čia mena tūkstančius nutikimų, kiekviename grindinio akmenyje aidi šimtametė istorija. Ekskursijos metu Jūsų nevargins „sausai“ faktai – istoriją pasakos legendos. Sužinosite daug linksmų ir šiurpių nutikimų, kuriuos mena žymiausių Vilniaus senamiesčio objektų sienos.

Ekskursijos metu jus lydės profesionali fotografė, kuri užfiksuos įsimintiniausias akimirkas. Tai ne tik linksma pramoga, bet ir galimybė savo šeimos albumą papildyti naujomis nuotraukomis, kurios ateityje primins maloniai ir prasmingai drauge praleistą dieną.

Ir tai dar ne viskas! Kad ilgai nepamirštumėte šios dienos, jūsų lauks malonios dovanos!  

Pastabos

 • Programos kaina: 200 Eur.
 • Dalyvių skaičius: 2 suaugę ir 1-3 nepilnamečiai vaikai.
 • Programos trukmė: ~ 3 – 3,5 val.
 • Programoje aprašyta edukacinė programa rekomenduojama 5 – 8 m. vaikams. Jeigu dalyvaus vyresni vaikai, pasiūlysime kitą edukacinę programą tinkamą pagal jų amžiaus kategoriją.

Į kainą įskaičiuota

 • Edukacinė programa „Valdovų rūmuose“
 • Ekskursinė programa Vilniaus senamiestyje
 • Profesionalaus fotografo paslaugos (iki 45 retušuotų nuotraukų)
 • Prizai, siurprizai ir gera nuotaika.

Atsiliepimai

 • Aišku nuotaikos tik pozityvios po ekskursijos. Neatmetant to fakto, kad susirinko darbinis kolektyvas, kurie kartu dirba jau iki 15 metų. Dalis kauniečių, dalis vietinių. Ir tai, kad visus prispaudę ir iškankinę darbai,  viskas praėjo sklandžiai, ramiai ir įdomiai. Labai tiko prasiėjimas pro senamiestį. Kai pagalvoji, kad tokį trumpą atstumą per valandą nuėjom, net nesitiki. Laikas skriete praskriejo! Žinoma, kaip žadėjot, trečia dalis buvo geriausia. Aplinka labai tinkama. Maistas puikus. Pristatymas įdomus. Labai linksmai gavosi su viktorina. Mes taip atidžiai klausėm ir net bandėm įsirašinėti, kad viktorinoje klausimus visus atsakytume. Rezultate susidėliojom akcentus visai ne ten, kur reikėjo. Pasilinksminom puikiai.  Tad, visi patenkinti ir su prašymais, gal dar kada pakartojam ką nors panašaus. Nors tai ne pirma mūsų išvyka pažintinio pobūdžio, šioji tikrai neatbaidė mūsu žingeidumo ir noro naujiems įspūdžiams. 🙂 Nuoširdus ačiū už programą.

   
  Jurgita B.
  Vilnius
 • Noriu padėkoti už šauniai suorganizuotą vakarą. Mūsų kolektyvui labai patiko renginio programa, vakaras tikrai neprailgo. 🙂 Komplimentai puikiai gidei!!! Pažintinę informaciją ji perteikė nenuobodžiai, leido aktyviai pasireikšti interaktyviuose žaidimuose, gavome originalių prizų 🙂 Restorano maistas ir aptarnavimas irgi patiko. Apibendrinant, tikrai vykęs renginys, būtinai rekomenduosiu savo  pažistamiems.

   
  Tatjana K.
  Vilnius
 • Milžiniškas jums ačiū, kad praturtinote mano gimtadienio šventę. Labai džiaugiuosi, kad artimieji nusprendė atsisakyti užstalės baliaus gimtuosiuose Kėdainiuose, o atvežė į Vilnių. Buvo nepaprastai smagu pasivaikščioti po rudenėjantį miestą ir sužinoti negirdėtų istorinių faktų. Labai patiko gidė. Jos klausant laikas prabėgo akimirksniu. Štai taip istorijos mokytojai turėtų mokyti vaikus mokyklose, kad jie susidomėtų istorija! Linksmai, su subtiliu humoru, neužkraunant nuobodžiomis detalėmis. Esu labai patenkinta gauta dovana. Tikiuosi, kad dar turėsiu galimybę sudalyvauti ir kitose jūsų rengiamose ekskursijose. Čia užuomina mano vyrui. 🙂

  Valentina S.
  Kėdainiai
 • Ačiū, ekskursija buvo įdomi, gidė savo darbą atliko puikiai! Labai gerai, kad įtraukėte žaidimus. Šiek tiek sugadino reikalą orai, bet tai nepriklauso nuo mūsų. 🙂 Tikiuosi bus dar progų pabendrauti ateityje.

  Elvyra R.
  Vilnius
 • Ekskursija mums patiko labai. Gidas dar labiau!!! 🙂

  Aušra K.
  Vilnius
 • Didelis AČIŪ už šaunų laiką praleistą ekskursijos „Kurtizanių spindesys ir skurdas“ metu! Dabar tikrai tikiu loterijų stebuklais.
  Jurgita B.
  Vilnius
Call Now Button