Ekskursija

KALĖDINIO VILNIAUS STEBUKLAI

Vilnius

2 valandos

15

Min. 10 asmenų

N-18

Aprašymas

Visai rimta ekskursija, po visai nerimtą – šventiškai nusiteikusį Vilnių!

Metai baigiasi, metai prasideda. Vilnius keičia rūbą, puošiasi, skamba, spindi ir kvepia… Šv. Kalėdomis. Tai – stebuklų laikas, stebuklingame mieste. Įsitikinkite tuo patys, aplankykite vietas kurios turi išlaikiusios senąją sakrališką jėgą, vietas kur pagoniškos tradicijos persipina su katalikiškomis, kur mus laimina senieji miesto globėjai ir linksmai nuteikia nauji magiški Vilniaus meninikų darbai.

Linksminkimės kartu. Pakvieskite draugus, šeimos narius ar kolegas į šią nuotaikingą ekskursiją. 
 
Pasivaikščiojimo su nuotykiais maršrutas :
1. Užupio angelo pasveikinimas ir meniškosios eglės dovanos;
2. Menų inkubatorius ir stebuklingos rankos magija;
3. Ragučio akmens paslaptis;
4. Rotušės aikštės linksmybės – seniau ir dabar;
5. Šv.Mikalojaus bažnyčia ir Vilniaus globėjo legenda;
6. Pranciškonų vienuolynas ir Baltosios Mergelės palaiminimas;
7.  S.Moniuškos sveras – „Meilės obuoliuko“ burtai;
8. Vilniaus gatvė –„Stabkūlio“ užkalbėjimas ir „Sėkmės pilvo“ palytėjimas;
9. Katedros aikštė – mažo „Stebuklo“ radimas ir karalaičio Kazimiero  kalėdinis priminimas.;
 
Stebuklai vyksta mūsų gyvenime, tik tuomet, jei leidžiame jiems vykti. Linksmų ir laimingų artėjančių Šv. Kalėdų!

Pastabos

 • Kaina suaugusiam asmeniui - 15.00 EUR.
 • Kaina vaikams, dalyvaujantiems su suaugusiais: iki 7 m. - nemokamai, iki 14 m. - 7.00 Eur.​
 • Kaina senjorams - 12 Eur.
 • Mažiausias suaugusių dalyvių skaičius grupėje - 10 asm.
 • Ekskursijos trukmė: ~ 2 val.
 • Apmokėjus ir neatvykus į ekskursiją, pinigai negrąžinami.
 • Ekskursija vedama lietuvių kalba.

Atsiliepimai

 • Aišku nuotaikos tik pozityvios po ekskursijos. Neatmetant to fakto, kad susirinko darbinis kolektyvas, kurie kartu dirba jau iki 15 metų. Dalis kauniečių, dalis vietinių. Ir tai, kad visus prispaudę ir iškankinę darbai,  viskas praėjo sklandžiai, ramiai ir įdomiai. Labai tiko prasiėjimas pro senamiestį. Kai pagalvoji, kad tokį trumpą atstumą per valandą nuėjom, net nesitiki. Laikas skriete praskriejo! Žinoma, kaip žadėjot, trečia dalis buvo geriausia. Aplinka labai tinkama. Maistas puikus. Pristatymas įdomus. Labai linksmai gavosi su viktorina. Mes taip atidžiai klausėm ir net bandėm įsirašinėti, kad viktorinoje klausimus visus atsakytume. Rezultate susidėliojom akcentus visai ne ten, kur reikėjo. Pasilinksminom puikiai.  Tad, visi patenkinti ir su prašymais, gal dar kada pakartojam ką nors panašaus. Nors tai ne pirma mūsų išvyka pažintinio pobūdžio, šioji tikrai neatbaidė mūsu žingeidumo ir noro naujiems įspūdžiams. 🙂 Nuoširdus ačiū už programą.

   
  Jurgita B.
  Vilnius
 • Noriu padėkoti už šauniai suorganizuotą vakarą. Mūsų kolektyvui labai patiko renginio programa, vakaras tikrai neprailgo. 🙂 Komplimentai puikiai gidei!!! Pažintinę informaciją ji perteikė nenuobodžiai, leido aktyviai pasireikšti interaktyviuose žaidimuose, gavome originalių prizų 🙂 Restorano maistas ir aptarnavimas irgi patiko. Apibendrinant, tikrai vykęs renginys, būtinai rekomenduosiu savo  pažistamiems.

   
  Tatjana K.
  Vilnius
 • Milžiniškas jums ačiū, kad praturtinote mano gimtadienio šventę. Labai džiaugiuosi, kad artimieji nusprendė atsisakyti užstalės baliaus gimtuosiuose Kėdainiuose, o atvežė į Vilnių. Buvo nepaprastai smagu pasivaikščioti po rudenėjantį miestą ir sužinoti negirdėtų istorinių faktų. Labai patiko gidė. Jos klausant laikas prabėgo akimirksniu. Štai taip istorijos mokytojai turėtų mokyti vaikus mokyklose, kad jie susidomėtų istorija! Linksmai, su subtiliu humoru, neužkraunant nuobodžiomis detalėmis. Esu labai patenkinta gauta dovana. Tikiuosi, kad dar turėsiu galimybę sudalyvauti ir kitose jūsų rengiamose ekskursijose. Čia užuomina mano vyrui. 🙂

  Valentina S.
  Kėdainiai
 • Ačiū, ekskursija buvo įdomi, gidė savo darbą atliko puikiai! Labai gerai, kad įtraukėte žaidimus. Šiek tiek sugadino reikalą orai, bet tai nepriklauso nuo mūsų. 🙂 Tikiuosi bus dar progų pabendrauti ateityje.

  Elvyra R.
  Vilnius
 • Ekskursija mums patiko labai. Gidas dar labiau!!! 🙂

  Aušra K.
  Vilnius
 • Didelis AČIŪ už šaunų laiką praleistą ekskursijos „Kurtizanių spindesys ir skurdas“ metu! Dabar tikrai tikiu loterijų stebuklais.
  Jurgita B.
  Vilnius
Call Now Button