Privaloma vakcinacija norintiems skristi!

Tikėtina, kad vakcinacija netrukus taps būtina įlaipinimo į lėktuvus sąlyga visame pasaulyje. Ar jausitės saugesni keliaudami?

Skrydžių bendrovė „Qantas Airways Ltd.“ pranešė, kad „Covid-19“ vakcinacija tarptautiniams oro linijų keleiviams bus privaloma. Šią idėją palaiko ir kitos oro linijos, siekdamos kuo greičiau išsklaidyti nesaugumo jausmą keliaujant. Tikėtina, kad vakcinacija netrukus taps būtina įlaipinimo į lėktuvus sąlyga visame pasaulyje.

Kuriama mobilioji programėlė „Travel Pass“, kuri bus susieta su elektronine asmens paso kopija, kad įrodytų asmens tapatybę ir padėtų pasienyje įrodyti, jog keliautojas neserga koronavirusu. Programėlė „Travel Pass“ pademonstruos testo rezultatus kartu su įrodymu, jog asmuo yra pasiskiepijęs, išvardys atvykimo į šalį taisykles bei pateiks informaciją apie artimiausias testavimo laboratorijas.

Kitų metų pirmąjį ketvirtį programėlė pasirodys „Apple“ įrenginiuose, o nuo balandžio ir „Android“. Keliautojams „Travel Pass“ bus nemokamas, o aviakompanijos, kurios naudosis šia paslauga, mokės nedidelį mokestį už kiekvieną keleivį.

Tad panašu, kad vakcinacijos skeptikai netrukus susidurs su dilema: skiepytis ir keliauti arba nesiskiepyti ir nekeliauti…

Call Now Button